Bal karnawałowy


      Dwudziestego dziewiątego stycznia uczniowie Zespołu Szkół wzięli udział w balu karnawałowym zorganizowanym we współpracy ze Spółdzielczym Domem Kultury w Piekarach Śląskich. Dekoracje sali przygotowane zostały przez uczniów i nauczycieli podczas zajęć plastycznych i pozalekcyjnych. Nasza młodzież wystąpiła w pomysłowych, zabawnych i często bardzo oryginalnych strojach. Niektóre klasy zaprezentowały się w przebraniach grupowych - kowbojskich, rockowych, ptasich i bajkowych. Energiczna muzyka zachęcała do zabawy. Wszyscy chętnie uczyli się nowych kroków tańca oraz brali udział w konkursach.
      Z wielką przyjemnością gościliśmy na balu przedstawicielki zaprzyjaźnionego Klubu Seniora w Piekarach Śląskich. Podobnie jak w ubiegłym roku, Rada Rodziców zorganizowała kawiarenkę ze wspaniałymi, domowymi wypiekami. Królem i królową balu zostali w tym roku Weronika Łukaszewska i Mateusz Barszczyk.
      Przygotowanie i przebieg balu karnawałowego koordynowała mgr Anna Stachera. Koszty związane z organizacją balu sfinansowała Rada Rodziców, poczęstunek dla uczniów zapewnili sponsorzy - piekarnia „Konowoł”, piekarnia „Tradycja”, oraz Zakłady Mięsne „Ham”.

Serdeczne podziękowania kierujemy do pani dyrektor Spółdzielczego Domu Kultury Iwony Gizy. Dziękujemy właścicielom firm sponsorujących poczęstunek dla dzieci. Szczególne słowa podziękowania należą się naszej Radzie Rodziców i pozostałym rodzicom zaangażowanym w przygotowanie balu