Święto Patrona Szkoły


      6. czerwca obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły. Uroczystości rozpoczęły się od części oficjalnej, w sali parafialnej przy Bazylice NMP. Tradycyjnie zostały wręczone nagrody im. Marii Grzegorzewskiej dla wyróżniających się uczniów. W tym roku otrzymali je z rąk pani prezydent Sławy Umińskiej-Duraj: Daria Grzebieluch, Krzysztof Kurzak i Adam Koźlik. Święto Patrona było również okazją do podziękowania osobom i instytucjom, które wspierają działalność naszej placówki. Podobnie, jak w latach ubiegłych, zaprosiliśmy do grona „Przyjaciół Szkoły” kolejne osoby o wielkim sercu. Serdeczne podziękowania otrzymały również panie, które z ogromnym zaangażowaniem działają w Radzie Rodziców. Na zakończenie obejrzeliśmy przedstawienie „Czerwony Kapturek”z udziałem rodziców..
      Druga część obchodów to piknik rodzinny, który miał miejsce na terenie ochronki parafialnej. Na wszystkich uczestników czekała moc atrakcji- m.in. pyszności z grilla, wata cukrowa, malowanie twarzy, minisalon piękności, gry zręcznościowe, zumba oraz wspaniała zabawa przy muzyce.

      Serdeczne podziękowania kierujemy do księdza proboszcza Władysława Nieszporka oraz siostry Goretti. Dziękujemy panu Michałowi Grabowskiemu za wspaniałą oprawę muzyczną oraz uczennicom i pani pedagog ze szkoły zawodowej.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszej Rady Rodziców.